Hotel pre psov HAPPY

Od roku 2013 prevádzkujeme hotel pre psov v rodinnom prostredí.
Špecializujeme sa na pobyty bytových psíkov a mačiek v rodinnom štýle.

Čo to znamená? Že všetci naši zverenci sú umiestnení vnútri rodinného domu, s naozaj nízkou kapacitou len 3 izieb. Každý pes, alebo dvojica jedného majiteľa, ma k dispozícii okrem spoločenskej miestnosti aj svoju vlastnú izbu. Klietky a koterce u nás nenájdete. Zároveň máme bezpečne ohradený pozemok betónovým plotom aby boli naši zverenci v bezpečí. Roky vylepšovania prístupu nás priviedli k názoru, že bytový psík, ktorý nie je zvyknutý na dlhé hodiny samoty a veľkú svorku si zaslúži v čase neprítomnosti pána útulné a tiché prostredie a skúseného človeka, ktorý sa mu bude s láskou venovať. A preto sme tu.

Preberacie hodiny psíkov
8.00 – 15.00 hod.


Ako na to?

Do hotela pre psov objednajte svojho psíka telefonicky alebo mailom. V deň keď prinesiete psíka si vyhraďte 15 minút čas, kým si prejdeme dotazník o povahe zvykoch a starostlivosti o Vášho psíka a podpíšeme zmluvu o starostlivosti ktorá je k nahliadnutiu tu:
Zmluva o starostlivosti

Návštevu psieho hotela si prosím vopred dohodnite na tel.
+421 904 362 352

Ďakujeme a tešíme sa na Vašu návštevu.

Čo psíkovi priniesť

Očkovací preukaz
Obojok a vodítko
Strava
Peliešky, misky a hračky sú súčasťou inventára hotela. Ak si však želáte, aby psík mal svoje z domu, kľudne ich prineste.

Zdravotný stav a povaha

Psík by mal byť zdravý a priateľský k ľuďom a iným psom.
Ak psík berie lieky, alebo má zhoršený zdravotný stav, je potrebné zobrať v úvahu stresový faktor zmeny prostredia a konzultovať s ošetrujúcim lekárom, či je takáto zmena pre chorého psíka vhodná.
Ubytujeme aj psíky, ktoré sa neznesú s inými psíkmi. Takýto psík bude oddelený od ostatných do samostatnej izby, tým pádom prichádza o časť kontaktu s care-takerom. Samozrejme, i u takéhoto psíka sú dodržané základné socializačné hodiny aj pravideľné venčenie.

Očkovania

Besnota, Infekčné ochorenia-povinné
Kotercový kašeľ-odporúčané
U šteniatok ktoré ešte niesú plne vakcínované odporúčame aplikáciu Canglobu.
Je dôležité, že aj očkované psíky sú prenášačom infekčných chorôb. A teda ak nám zveríte psíka ktorý očkovaný nieje, môže sa nakaziť aj od psíkov ktoré očkované sú. Zváženie rizika umiestnenia neočkovaného psíka do hotela, nechávame na majiteľovi.
Pred príchodom je dobré psíka ošetriť prípravkom proti kliešťom, nieje to však podmienkou.

Ako bude psík bývať?

Pre každého psíka, alebo dvojicu jedného majiteľa máme jednu samostatnú izbu, v ktorej si môže oddýchnuť od ostatných psíkov ak je unavený, a v ktorej sa kŕmi. Deň je rozdelený podľa harmonogramu tak, aby psíky mali dostatok odpočinku aj sociálnych aktivít a aby napodoboval režim, na ktorý je zvyknutý doma. Venčenie na dvore podľa potreby a počasia, venčenie vo forme prechádzky na vodítku alebo stopovačke podľa toho, ako je psík zvyknutý doma.

Spánok
Psíky spia tam, kde sa cítia dobre v rámci domu. Niektoré psíky preferujú spánok v samostatnej izbe, iné sa radi túlia pod perinou. Spánok je dôležitá časť dňa, preto im umožňujeme spať tak, ako to samé potrebujú.

Kŕmenie
Kapacitu máme komornú kvôli bezpečnosti a plnohodnotnej starostlivosti o psíka a nikdy ju neprekračujeme.
Majiteľom sú zasielané fotky alebo videá psíka, 1x denne.
V prípade potreby ošetrenia psíka veterinárom, konzultujeme výber veterinára s majiteľom.
V prípade urgentného ošetrenia psíka a nedostupnosti majiteľa, non stop veterinárna poliklinika je vziadlená iba 5minút od hotela.

Mačky a iné zvieratká

Mačičky sú od psíkov samostatne oddelené v izbe, v ktorej majú k dispozícii škrabadlo, výhľad z okna a záchodík. Mačičky neumiestňujeme do klietok a pravidelne ich chodíme mojkať. Opäť, mačičky sú v izbách samostatne okrem prípadov, kedy mačičky bývajú spolu aj doma.

Cenník

Všetky plemená  20eur / každý začatý deň

2 psíky jedného majiteľa, ktoré sa znesú a vedia sa kŕmiť spolu
25eur/každý začatý deň

Pri pobyte nad 2 dni
kúpanie v sume 15-35eur zdarma

Uvedené ceny sú bez stravy.
Prebratie psíka mimo preberacích hodín je spoplatnené.

 

Ako to u nás vyzerá

Happy - centrum pre psov na facebooku